Ako na Vás myslíme...

 

...keď pre Vás opäť pripravujeme technologické novinky a inteligentnú zábavu na 17-ty ročník užívateľskej konferencie.

Tento rok Vás znovu pozveme do slnečnej Banskej Bystrice, do horského hotela Šachtička. Na 25. a 26. septembra 2014 (štvrtok a piatok) pre Vás pripravujeme Vašu obľúbenú, neformálnu, no predsa technológiami nabitú užívateľskú konferenciu.  

Ako je už dobrým zvykom, stretneme sa pri spoločnej káve a raňajkách. Program konferencie sa bude točiť predovšetkým okolo nového digitálneho archívu, ktorý pre Vás v týchto dňoch vyvíjame na technológiách od IBM. Určite ste zvedaví, čo nové a neopozerané sme vymysleli pre Vašu najobľúbenejšiu časť programu - tímovú technologickú súťaž. Prezradíme len toľko, že budete skúšať náš nový archív aj mapový portál, vlastnoručne a prakticky, ako každý rok. 

Chýbať nebude ani tímová IT Olympiáda, ktorá sa nám vždy najviac darí práve v hoteli Šachtička. Veríme, že leto nás ani tento rok nesklame a na konci septembra bude ešte krásne a babie, aby sme si zašportovali pod holým nebom.

Vložné na konferenciu GeoSpatial Visions je 100 Eur plus DPH. Všetkým našim zákazníkom, užívateľom našich systémov dávame 100 percentnú zľavu. Rezervujte si 25. a 26. september 2014 pre YMS už teraz. A pripomeňte si ako sme pracovali v roku 2013 alebo 2012. Uvidíme sa na Šachtičkách!