Viac ako 25 rokov

V roku 2015 oslávila značka YMS 25. výročie od svojho založenia. Pre oslavu sme si vybrali piatok, 15. 5. 2015. K symbolickému dátumu sme pridali symboliku spoločenského večera – zvolili sme Majáles, slávnosť zrodenia a zdarného rozvoja.

Narodeninovú párty sme situovali do rozkvitnutej Panskej záhrady vo Vlčkovciach pri Trnave. Popriať k okrúhlemu výročiu nám prišli zástupcovia pätnástich spoločností našich klientov a partnerov, vrátane niekoľkých, s ktorými dnes aktívne nespolupracujeme, no patria k úspešnej histórii YMS. K slávnosti sa pridali dlhoroční aj mladší zamestnanci YMS, pre ktorých je firemné výročie tiež významným míľnikom. Väčšinu programu sme prepojili s naším sídlom – Trnavou, kde bola spoločnosť založená a pôsobí už vyše dvadsaťpäť rokov. Pre dámy sme si pre pripravili vizážistický salón Ivany Christovej, kde profesionálne vizážistky upravili ženám večerné líčenie podľa ich želania. S pomocou skúseného folklórneho súboru Trnafčan sme symbolicky postavili vlastný máj — pre zdarný rozvoj firmy a pre krásu našich žien. Do májovej nálady nás priviedli vystúpenia Trnafčanu a tanečnej formácie CreDance, známej z televíznej šou Česko Slovensko má talent. Pre milovníkov tanca bola k dispozícii tanečná škola salsy s Rafaelom del Busto, profesionálnym tanečníkom a bývalým sólistom Národneho baletu na Kube. Počas celej oslavy hostia využili aj ďalší sprievodný program. Štefana Vargočka, bývalý programátor YMS ich pohostil kávou z vlastnoručne upražených zŕn. Ochutnávku obohatil o príbehy a zaujímavosti o káve, ktoré prilákali každého kávičkara. Nie len dámy, ale dokonca aj páni si vyrobili originálne májové ozdoby za asistencie umelecky založenej dámy z trnavskej Dielničky u Zlatej priadky.

Do ďalšej firemnej štvrťstoročnice vstupujeme nielen dobre naladení a spokojní, ale opäť múdrejší a rozvážnejší. Ďakujeme všetkým, ktorí s nami oslavovali, aj všetkým, ktorí s nami roky robíte biznis. Veríme, že v ďalších rokoch sa naša spolupráca bude len upevňovať a zlepšovať.