YMS spoločenský rok 2013 uzavrela s Halloween SOIREE

14. novembra 2013 -

Tohtoročný spoločenský večer YMS sa niesol v znamení Halloweenu, ktorý sme pre vás usporiadali v trnavskom hoteli Holiday Inn.

Zabaviť jemne strašidelným predstavením vás prišlo Bábkové divadlo Žilina s predstavením Othello alebo Škrtič Benátsky, ktoré na motívy originálneho diela Williama Shakespeara napísal režisér Jakub Nvota. Náročné umenie ticha vám predstavil známy slovenský mím Miroslav Kasprzyk, na záver aj s tímom talentovaných dobrovoľných pomocníkov :)  Recepciu pre vás pripravil michelinský šéfkuchár hotela Ami elgani a dámy si červené náramky proti urieknutiu uplietli za asistencie trnavskej tvorivej spoločnosti Šperkovo. 

Dobre sme sa zabavili aj vďaka tomu, že ste s nami hrali našu haloweensku "maskovaciu" hru a zapojili sa svojimi kostýmami aj hlasmi do súťaže o najlepšie maskovanie večera. Bezpochyby najlepšie to zvládol párik hrôzu naháňajúcich upírov, ktorým sa víťazstvo už na prvý pohľad nemohlo uprieť. Na krk však upírom dýchali piráti, ktorých prvé miesto minulo len a pár hlasov. Všetkým vám ďakujeme!

Večer si môžete pripomenúť pár fotkami, prípadne si prelistujte náš Halloween SOIREE booklet.