City Arena Trnava bude fungovať na našom softvéri...

 

...pretože pre niekoľkomiliónový projekt futbalového štadióna a voľnočasového centra spájame všetky počítačom podporované systémy a dodávame päť portálov.

Ako zavedená trnavská softvérová spoločnosť zabezpečuje YMS, v spolupráci s ďalšími partnermi, softvérovú stránku najväčšieho projektu svojho druhu na Slovensku - športovo-zábavného areálu City Arena Trnava. Za približne 85 dní, ktoré ostávajú do plánovaného ukončenia výstavby, sa voľnočasový kolos stane dominantou širšieho centra Trnavy. City Arena okrem futbalového štadióna Antona Malatinského a obchodného centra zastreší aj futbalový klub Fortuna ligy FC Spartak a jedinú regionálnu športovú televíziu na Slovensku, Spartak TV

YMS pracuje na softvéri zloženom z piatich obsahovo prepojených portálov a integrácie na pozadí, ktorý bude slúžiť všetkým: zákazníkom, nájomcom obchodných priestorov aj investorovi areálu. Zákazníkom na webových stránkach poskytneme informácie o športových a kultúrnych podujatiach, akciách v obchodnom centre, voľných parkovacích miestach či futbalovom klube. Online si zakúpia lístky na podujatia či obľúbené fanklubové materiály, dokonca si vydražia zaujímavé predmety či nadizajnujú dres s vlastnou potlačou. Nájomcom cez samostatný intranet zobrazíme spotrebu vody, tepla, chladu a elektriny či umožníme nahlásiť poruchy alebo nedostatky v prevádzkach. Investorovi spracujeme súhrnné informácie o technickej prevádzke areálu aj o aktivitách registrovaných zákazníkov. Hladko tak zaistí chod celého komplexu a marketingovú stratégiu flexibilne prispôsobí potrebám návštevníkov.

Špecialitou systému je zjednotenie aktivít futbalového klubu a bezpečnosť návštevníkov podujatí vďaka jedinej centrálnej registrácii všetkých klientov. "Na jedno miesto sme združili informácie o všetkých tímoch Spartaku, vrátane detských kategórií. Tréneri, rodičia aj hráči budú komunikovať online a uľahčia si organizáciu tréningov aj zápasov. Lístky na podujatia sa budú predávať iba registrovaným klientom a vstup do areálu nebude anonymný, preto sa prípadné prehrešky voči bezpečnosti budú jednoduchšie riešiť", popisuje špecifické požiadavky na systém zástupca investora a koordinátor projektu City Aréna, generálny riaditeľ spoločnosti CellQoS, Marek Piaček. 

Projekt City Areny je pre YMS špeciálny, pretože zásadne zmení vizáž centra Trnavy, ktorá je naším sídlom už od vzniku spoločnosti v roku 1990. "Sme hrdí, že si investor City Arény vybral pre svoj softvér zavedenú trnavskú firmu. Spolupráca na projekte je profesionálna a vysoko odborná, pretože samotní investori pochádzajú z oblasti IT a vedia, aký systém chcú vybudovať. Predovšetkým si uvedomujú, koľko dát City Arena denne vyprodukuje, a že je nesmierne dôležité efektívne ich využiť pre správu areálu aj komerčný úspech celého komplexu", dodáva riaditeľ Divízie sieťových odvetví YMS, Radoslav Béreš.

Ukončenie voľnočasového komplexu sa plánuje na koniec leta. Dovtedy budú v prevádzke všetky portály aj vnútorná softvérová integrácia, ktoré zastrešuje YMS. O spustení projektu sa určite dozviete, a to nielen v našom letnom newsletteri. 

 

Ilustračné fotky: vizualizácia City Arena, ukážky portálov YMS.