Inovovali sme v IT laboratóriu YMS ďalšie riešenie...

 

...a postavili prácu s dokumentami na najmodernejšej technológii.

Digitálny archív yPapers patrí medzi základné enterprise riešenia z dielne YMS. Slúži vám na prácu s dokumentami, zaisťuje ich uchovanie, aktuálnosť aj bezpečnosť. Od svojho vzniku pred ôsmimi rokmi je postavený na technológii IBM Content Manager.

V rámci inovácie nášho produktového portfólia sme po úspešnej premene mapového portálu tento rok inovovali produkt pre prácu s dokumentami - digitálny archív. Po dôkladnej príprave sme využili výhody nášho dlhoročného partnerstva so spoločnosťou IBM a inovovanú verziu postavili na technológii Content Navigator. O tom, že to je krok správnym smerom svedčí aj štúdia renomovanej spoločnosti Gartner (2013)*, ktorá technológiu označila za najprogresívnejšiu platformu súčasnosti. Toto prvenstvo získala v konkurencii viac ako dvadsiatich ďalších enterprise content manažment systémov a zaujala práve najväčšou inovatívnosťou a vizionárstvom. 

Nový yPapers od YMS tak dnes využíva najnovšie webové technológie a poskytuje aplikáciu s moderným dizajnom na všetkých prehliadačoch aj na mobilných zariadeniach. Archív dokumentov si zobrazíte v populárnom „strome“, vyhľadávate fulltextom a využívať môžete viaceré reportingové nástroje. yPapers ponúka aj vybrané workflow podľa vašich potrieb a je integrovaný s office aplikáciami ako MS Office či Sharepoint. Výhodou je tzv. „plug-in" architektúra, čo znamená že vám digitálny archív ľubovoľne rozšírime o funkcie, ktoré si vyberiete, či už na pozadí na serveri alebo na užívateľskom rozhraní. 

Kontinuita v rozvoji digitálneho archívu má aj svoje praktické výhody. Nakoľko je zabezpečená vzájomná kompatibilita a kontinuita, nie je potrebná nákladná a časovo náročná migrácia dát z pôvodného archívu. 

V súčasnosti prebieha generačná produktová výmena u viacerých našich dlhoročných zákazníkov. Usilovne pracujeme na tom, aby aj Váš digitálny archív zodpovedal požiadavkám modernej doby, a aby ste si mohli byť istí, že vaše dáta spravuje špičkový softvér. 

 

* Zdroj: Magic Quadrant for Enterprise Content Management, Gartner 2014