Prekvapili nás dámy z YMS aj IBM...

 

...a na GeoSpatial Visions 2014 dokázali, že IT zďaleka nie je len pre mužov.

Informačné technológie sa bežne považujú za predovšetkým mužskú doménu. Nám sa však dlhodobo darí využívať aj ženský kreatívny potenciál. Jedným z pilierov firemnej kultúry je symbióza ženských aj mužských kvalít a využitie silných stránok oboch. Štvrtinu z našich odborníkov tvoria ženy, a teda v pozadí systémov z dielne YMS stojí niekoľko šikovných biznis analytičiek. Za chod spoločnosti sú spoluzodpovedné finančné a personálne manažérky, komunikátorky aj asistentky.  

Na tohtoročnej konferencii GeoSpatial Visions v Banskej Bystrici vám novinky a zaujímavé projekty uplynulého roka predstavili výhradne biznis analytičky YMS, dámu vyslal aj hlavný partner konferencie, spoločnosť IBM. Vypočuli ste si, ako sa vďaka našej mobilnej aplikácii môže ochrancom prírody stať ktokoľvek, kto vlastní mobilný telefón. Aj čo všetko robíme preto, aby reverzný tok plynu na Ukrajinu prebiehal za každých okolnosti bezpečne a spoľahlivo. A nenechali sme si ujsť ani predstavenie nového GIS systému, ktorý sme implementovali tentoraz na domácej pôde, pre spoločnosť Trnavská teplárenská, a.s.    

O tom, čo v druhej časti konferencie účastníkom predstavili zasa muži, si viac prečítate v príspevku získajte slovenské priestorové dáta. Celý program konferencie si môžete prelistovať v konferenčnej brožúre.