Dvojnásobné navýšenie obratu...

 

...sme si dali ako pekný darček k 25. narodeninám firmy.

Finančný rok 2014 sme v apríli 2015 uzatvorili s historicky najvyšším číslom obratu - jeho medziročný nárast dosiahol 107,3 %. „Staviame na trendoch, v ktorých cítime náskok pred konkurenciou a vieme ich v krátkom čase dodať našim zákazníkom“, vysvetľuje podstatu úspechu, ktorý sa uplynulý rok prejavil aj v číslach, predseda predstavenstva, Mikuláš Szapu.

Ukončili sme významné projekty pre dlhoročných zákazníkov v priemysle aj verejnej správe a uzatvorili zmluvy s klientami v nových segmentoch. "Naším mottom ostáva predovšetkým spoľahlivosť, hĺbkové know how nielen v IT ale aj v odvetviach klientov a orientácia na dlhodobé partnerstvo s nimi", odhaľuje pozadie dlhodobej stability a rastu Mikuláš Szapu. 

YMS sa týmito zásadami riadi už od svojho založenia v roku 1990. Že sú neustále rovnako aktuálne a pre klientov dôležité, potvrdzuje aj 25 rokov úspešného pôsobenia firmy na trhu. K 25. výročiu sme sa rozhodli ich formalizovať a vytvoriť firemnú víziu, ktorú budeme postupne komunikovať našim existujúcim aj budúcim klientom. Prvú ochutnávku ste mohli nájsť v článku Nehráme sa s číslami, robíme užitočné veci, ktorý vyšiel v júlovom vydaní týždenníka Trend. Osobne ju dlhoročným klientom a partnerom predstaví Mikuláš Szapu na tradičnej odborno-spoločenskej konferencii pre užívateľov našich systémov, GeoSpatial Visions, ktorá sa koná už budúci týždeň v hoteli Šachtička v Banskej Bystrici. 

O dvoch z našich najnovších projektov sa dočítate aj v tomto newsletteri. Pred niekoľkými dňami sme sa podieľali na slávnostnom otvorení novej trnavskej dominanty - City Areny, ktorá formuje širšie centrum Trnavy a fanúšikom futbalu prinesie úplne novú kvalitu zážitku. Ukončili sme aj jednu z najzásadnejších premien elektronického obchodného dispečingu pre spoločnosť Eustream - v súlade s novou európskou legislatívou bude svoje prepravné kapacity od októbra predávať v celoeurópskych aukciách.  

 

Ilustračné foto: YMS