Na konferenciu GeoSpatial Visions sme pre Vás pripravili...

 

...road mapu IT príbehov o spojení technológií a ich užívateľov.

8. a 9. septembra 2015 pre Vás organizujeme už 18-ty ročník tradičnej odborno-spoločenskej konferencie pre užívateľov našich systémov, GeoSpatial Visions. Pre veľký úspech opäť vo Vašom obľúbenom hoteli Šachtička v srdci Slovenska - v Banskej  Bystrici.

Začneme tradične, spoločnými raňajkami, ktoré nám hneď zrána poskytnú možnosť naštartovať sa na spoločné témy. Konferenciu otvorí predseda predstavenstva, Mikuláš Szapu, predstavením vízie YMS 2020. Spoločne budeme pokračovať prezentáciou nových projektov, technológií a produktov vo forme príbehov, ktoré Vám zrozumiteľne a zaujímavo priblížia spojenie IT sveta s každodennými užívateľmi. Svoje aktuálne IT príbehy Vám predstavia naši dlhoroční klienti - geológovia, plynári či lesníci a pridajú sa aj naši novší zákazníci - Slovenská národná akreditačná služba, či spoločnosť Cellquos, ako zástupca investora a prevádzkovateľa novej trnavskej City Areny. Novinkou tohto roka sú okrem príbehov aj vopred stanovené pravidlá hry, ktoré obohatia a zdynamizujú klasický spôsob prezentovania. Najlepší príbeh, ktorý si vyberiete hlasovaním, neminú dobré ceny. 

Poobedie bude patriť prezentáciám našich partnerov - IBM nám predstaví svojho Watsona, systém, ktorý sa dokáže učiť; Žilinská univerzita inteligentný prístup k riadeniu dopravy a chýbať nebude ani aktuálny prehľad v otvorených eurofondových výzvach Partnerstva pre prosperitu.

Konferenciu ako vždy uzatvoríme rozhýbaním sa v IT Olympiáde - Vašej žiadanej tímovej športovej súťaži. Popustíme kravaty a odbornú zdatnosť nahradíme športovým nasadením a tímovým duchom, ako to spoločne robíme každý rok.

Vložné na konferenciu je 100 Eur plus DPH, všetci naši zákazníci, užívatelia našich systémov, majú 100 percentnú zľavu. Ak ste sa ešte neprihlásili, neváhajte, ostáva Vám už len pár dní. Stretneme sa budúci utorok na Šachtičke!

 

Ilustračné foto: YMS a Hotel Šachtička